Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753304
11578
437
Hattyú figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 10,5 cm 2753340
11579
437
2200
Cseh mitológiai jelenetes fajansz váza, kopott, jelzés nélkül, m: 19 cm 2762009
11580
437
Bohemia leveses tál, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 36x20 cm 2765826
11581
437
Villeroy & Boch antik süteményes tányér, 4db, kis kopásokkal, jelzett, d: 20 cm 2771984
11583
437
Alföldi porcelán korsó Eger látképével, jelzett, matricás, m: 17 cm 2810577
11584
437
500
Revol francia porcelán dísztányér, őszi tájkép mintával. Matricás, jelzett, szélén minimális hiba, d: 19,5 cm 2805593
11585
437
900
Johnson Bros angol porcelán tálka, 3 db, különböző mintával, XX. sz. eleje, matricás, jelzett, d: 10,5 cm 2744363
11586
437
5 db cseh süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal d: 20 cm 2744357
11587
437
4 db régi kínai teáscsésze, kis sérülésekkel, kopásokkal. Jelzés nélkül. 2793962
11588
437
Japán szaké kiöntő és csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 3,5-14,5 cm 2793936
11589
437
Japán porcelán tégely és Momoyama tálka. Kézzel festett/matricás, jelzett, minimális kopással/hibátlan, d: 9,5 cm, 10,5x10,5 cm 2793918
11590
437
2200
Japán teáscsésze és csengő. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, d: 6,5-7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft