Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2820168
11591
437
Cuinox porcelán tál. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 27x27 cm 2820210
11592
437
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm 2816491
11593
437
Home Living 6 csészés kávés készlet, matricás, jelzett, kopott, mázhibákkal, eredeti dobozában, csésze: 6x4,5 cm, csésze alj: 11 cm 2769491
11594
437
5500
Ilmenau hatszemélyes porcelán süteményes készlet rózsás mintával. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, a nagy tányér szélén kis sérüléssel, d: 8 - 17 cm 2769457
11595
437
Limoges porcelán dísztálka, Cheverny kastély képével díszített. Matricás, jelzett, hibátlan, fém tartóállvánnyal, d: 9 cm 2769476
11596
437
Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm 2773259
11597
437
Schimding váza és tányér, jelzett, matricás porcelán, m: 12cm, d: 19 cm 2773294
11598
437
Winterling Bavaria kétszemélyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett. 2817779
11599
437
Balmoral Castle angol teáskanna, fajansz, kis kopásokkal, jelzett, m: 20 cm 2822234
11600
437
Drasche retro porcelán fali lámpa, matricás, zsinórral, kapcsolóval, nem kipróbált, jelzett, kopásnyomokkal, 23x22 cm 2817740
11601
437
Olasz fajansz reggeliző kínáló, jelzett, kis lepattanásokkal, 49x32 cm 2783054
11602
437
3 db kínai porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft