Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2783062
11603
437
Ukrán, Polonne porcelán. "Kozák és Kozácska". Jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 2789047
11604
437
Delft - Franz Hals illusztrációval nagy méretű porcelán dísztál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 30 cm 2719692
11605
437
Grulich; Muttergottesberg emlék bögre, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm 2719657
11606
437
2 db Wedgwood dísztálka plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm 2793084
11607
437
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm 2758996
11608
437
Köbányai porcelán kapáló lányka kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2777080
11609
437
Kislányfejes porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 12,5 cm 2791845
11610
437
Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm 2819060
11611
437
3 db söröskorsó, porcelán, Hollóházi és Lichte GDR, egy ón fedéllel, jelzett, kis kopásokkal, m: 12-19 cm 2693788
11612
437
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm 2461974
11613
437
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 2731409
11614
437
Lindner Echt Kobalt kerek tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft