Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2815838
11651
437
Virágmintás kézzel festett porcelán tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 30 cm 2789854
11653
437
2 db Alba Iulia Gyulafehérvári porcelán angyalos gyertyatartó párban. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 26 cm 2774274
11654
437
Antik tejkiöntő, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm 2854866
11655
437
2 db porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 4 és 7,5 cm 2792991
11656
437
9 db-os kínai szett, jelzett, hibátlan. 2793005
11657
437
Porcelán váza, jelzés nélkül, kopott, sérült, m: 21 cm 2779709
11658
437
Ukrán figurális porcelán pálinkás palack. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm 2793037
11659
437
Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm 2793026
11660
437
Kahla dísztányér, Albert vad der Neer festménye nyomán, jelzett, d: 23,5 cm 2823609
11661
437
4800
5 db süteményes tányér, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 19,5 cm 2794375
11662
437
Jelzés nélkül: Kendős nő. Kézzel festett, jelzett, sérült kendővel. m: 24,5 cm 2823585
11663
437
Nyulat etető fiú figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft