Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603021
11664
437
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül. 2616399
11665
437
4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm 2686625
11666
437
Szecessziós teáscsésze, mázrepedéssel, kopásnyomokkal, jelzés nélkül. 2686622
11667
437
4 darabos retro porcelán tétel, részben jelzett, váza, csésze, kopásnyomokkal, m: 6-20 cm 2775249
11668
437
Osztrák porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, kopással. 2775265
11669
437
Kínai porcelán teás csésze. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2779042
11670
437
2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm 2779757
11671
437
4800
Szovjet (Pesochnoe) kagyló formájú, irizáló porcelán kínáló tál. Jelzett, kis lepattanással, 25x24x13 cm 2779787
11672
437
LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm 2779030
11673
437
Schirnding Bavaria német porcelán csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10,5 - 15 cm 2755624
11674
437
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm 2790411
11675
437
Rosenthal aranyozott porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis kopással, hajszálrepedéssel, d: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft