10648.
438. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
3 db rajz, egyik Révész jelzéssel, többi jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Részben sérült. 42,5x30,5 és 42x52 cm közötti méretekben.