Vasarely Victor (1908-1997): Tupa-3. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 40x40 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Tupa-3. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 40x40 cm
Vasarely Victor (1908-1997): FENY. Heliogravűr, papír. Jelzett. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 21x21 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): FENY. Photogravure on paper. Signed. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 21x21 cm.
Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 4, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 30×30 cm.
Johan Hugó (1891-1956): Óbuda (Dunaparti részlet). Kréta, ceruza, tus, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Lapon apró foltokkal. 22,5x25 cm. / Provenance: from the estate of the artist.
Balla Béla (1882 - 1965): Nagybánya környéki táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív fakeretben. Keret hátoldalán töredékes raglapokkal. 72x93,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Gráber Margit (1896-1993): Tájkép kazlakkal, 1916. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent. Hátoldalán feliratozott. Kissé sérült. 29,5×38 cm. Feltehetően a Kecskeméti művésztelepen készült, ahol Gráber Iványi-Grünwald Béla tanítványaként dolgozott.
Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátás a Tatár-dombról (Miskolc, Diósgyőr), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Műcsarnok kiállítási raglappal és autográf felirattal. Kissé sérült és hullámos. 60x90 cm