20 000 Ft
27
Andy Warhol (1928-1987): Campbell soup. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 33/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset lithography on paper, with certificate 41x27 cm