70 000 Ft
185,68 EUR, 200,00 USD
Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm