32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm