Festmények és grafikák Tételek száma: 572
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2828726
10193
438
36000
Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, 47,5x63,5 cm 2786009
10194
438
80000
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói ma... 2786060
10195
438
55000
Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm 2834276
10196
438
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (23/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (23/40). 2804230
10197
438
Halász Károly (1946-2016): Kassák - Documenta. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm 2834194
10198
438
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 36x21 cm. 2792387
10199
438
Hámori Béla (1940-2004): Pegazus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm. 2856411
10200
438
Iván Károly (?-): Legelésző tehenek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakereteben. 54×70 cm 2859093
10201
438
Imre István (1918-1983): Préses (Szocreál életkép). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé foltos. 19×29 cm 2863407
10202
438
Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Foltos. Sérült fakeretben, 26x35 cm 2872475
10203
438
Imre István (1918-1983): Csokor. Színes rézkarc, papír, jelzett, 38,5×29 cm. Paszpartuban. 2870295
10204
438
Imreh Tibor (1952-2010): Anesztézia, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapméret: 86×61,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft