Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm
Lengyel Gergely Géza (-): Dante és Vergilius. Tempera, karton, paszpartuban, paszpartu foltos. Jelzett: Lengyel 963, hátoldalán autográg felirat: "Lengyel G. Géza Bp. XI. Somogyi út 17/a, 47x32 cm
Roy Lichtenstein (1923-1997): Cím nélkül. szitanyomat, papír. Sorszámozott: 39/150, jelzett a nyomaton. Styria Studio szárazpecséttel és Castelli pecséttel jelzett, Lapméret 50x37 cm
Lunczer Anikó (1942-): Ártéri fa. Színes linómetszet, papír, jelzett. 65/100, 45x24 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével