Festmények és grafikák Tételek száma: 572
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2856200
10435
438
Rác András (1926-2013): Virágcsendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 34x20 cm 2854350
10436
438
Ruttkay György (1898-1974): Felesége portréja, 1961. Pasztell, papír, jelzett, körbevágva, 24x18 cm 2867973
10437
438
Ruttka Ferenc (1926-2019): Táj, fával. Olaj, papír, jelzett, hátul is 5x7 cm 2839005
10438
438
14000
Róna Emy (1904-1988), 2 db mű: Majmok. Kréta, papír, egyik hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 30×21 és 24x18 cm 2859072
10439
438
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm 2858602
10440
438
15000
Sautner Lipót (1889-1955): Mosónők. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 7,5×10,5 cm 2856876
10441
438
Josef Semayer (Seemayer, ?1818-1894?): Havas táj, 1863, Werschetz (Versec). Akvarell, ceruza, karton, jelzett. Foltos. 25x42 cm 2860812
10442
438
Somlai Vilma (1938-2007): "Vers" II. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat, a hátoldalán a művész pecsétjével, lap sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 41,5×20 cm 2860833
10443
438
Somlai Vilma (1938-2007): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett a nyomaton, a hátoldalán a művész pecsétjével, 51,5×37,5 cm 2860849
10444
438
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fa. Linómetszet, papír, jelzett a nyomaton, a hátoldalán a művész pecsétjével, törésnyomokkal, 36,5×50,5 cm 2642447
10445
438
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 2841473
10446
438
24000
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft