5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
30 db metszet, XIX. sz. közepe-második fele, többségében életképek. Klf. technikák (acélmetszet, litográfia stb.), papír, többségében foltos, részben kissé sérült, klf., méretekben, mappában