Erdély Tételek száma: 1770
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2868800
42727
438
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2
1942 Sebesvár, Bologa (Kissebes, Poieni); várrom, Körös-völgye, Kalotaszeg / Tara Calatei, Cris river valley, castle 2863610
42728
438
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1907 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Marktplatz / Piac tér, F. Oláh, W. Leonhardt, H. Gischt üzlete. Fritz Teutsch Oranotypie / square, shops 2872999
42729
438
6500
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Fostul monument al lui Petőfi / A volt segesvári Petőfi szobor / monument, statue (fa) 2872998
42730
438
6500
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
1918 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Hotel zum goldenen Stern / szálloda és kávéház az Aranycsillaghoz / hotel and café (kopott sarkak / worn corners) 2872997
42731
438
6500
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Bergkirche, Villa Franka, Stundturm, Sächsisches Bauern Zimmer / templom, Franka villa terasza, Óratorony, Szász paraszt szoba belseje. Fritz Fabritius kiadása / church, villa terrace, clock tower, Transylvanian Saxon folklore (tűnyomok / pin marks) 2872995
42732
438
6500
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2
Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Fő tér, H. Schullerus, W. Nagy üzlete és saját kiadása / main square, street view, publisher's shop 2866987
42733
438
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
1903 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Pascha Türmchen auf der Steilau / Török torony / Turkish tower / Turnuletul de la Chip (fa) 2811091
42734
438
3200
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
1908 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; (Rb) 2859606
42735
438
4200
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Casa de adapost S.C. a T. Sighisoara / Schässburger Hütte / tourist house, chalet. Foto orig. J. Fischer 1936. (felületi sérülés / surface damage) 2867950
42736
438
14000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2
1910 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Fő utca, bor, sör és pálinka, Josef B. Zimermann, Gebruder Zimmermann üzlete. Fritz Teutsch kiadása / main street, shops 2866499
42737
438
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2
1902 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Totalansicht. Szecessziós erdős litho, Fritz Teutsch kiadása / Art Nouveau, forest, litho 2319671
42738
438
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1915 Segesvár, Schässburg, Sighisoara; Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft