1915 Osztrák-magyar katonák csoportja / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo + "K.u.K. Feldkanonenregiment Nr. 4. Ersatzkader"
Tábori hitszónok, mise / Feldpredigt. Verlag Isonzofonds Feldpost 515. Serie I. Reingewinn zugunsten der Witwen und Waisen von Gefallenen an der Isonzofront / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, field mass with priest. R. Balogh phot. 1917. (EK)
Huszártámadás Przemysl várából. Rotophot Nr. 681. / Husarenangriff aus Przemysl / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, hussar attack from Przemysl Fortress s: Bauer
Wir bitten um Frieden! / Első világháborús antant hatalmak ellenes gúnyos propaganda / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military, anti-Entente Powers mocking propaganda + "K.u.K. Garnisonsspital Nr. 10. in Innsbruck" (EK)
Sanitats őrjárat. Irredenta propaganda a hátoldalon "Csonka Magyarország nem ország, Egész Magyarország mennyország" / Sanitätspatrouille / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, sanitary patrol, medics, injured soldier, Hungarian irredenta propaganda on the backside. B.K.W.I. 259-125. artist signed (kopott sarkak / worn corners)
1908 Budapest XXII. Nagytétény, Tétényi katonai lövölde, Lőcsarnok katonákkal. M. T. és F. V. Koch és Pór kiadása / Austro-Hungarian K.u.K. military shooting hall with soldiers (EK)
Buda várának ostroma 1849. május 21. Görgei nevéhez és honvédeink vitézségéhez kapcsolódik Buda bevétele. A nagy győzelem dacára sokan kárhoztatták az ostromot, mert sokáig tartott, ezalatt az ellenség megerősítette magát, a határnál ott állt az orosz... 1848-49-es forradalom és szabadságharc. Komlós "Negyvennyolc" Sorozat I. 21. / Siege of Buda in 1849, Hungarian Revolution of 1848 (EK)
Il nostro valoroso Esercito - Aviatori. In partenza per una esplorazione / WWI Italian military art postcard, aviators leaving for an exploration, Italian flag (EK)
1918 Feldkurat Emil Boscarelli erteilt |ahrend des Kampfes der Landesschützen vom Trientner Regiment, selbts schon schwer verwundet, einem sterbenden Soldaten, nachdem er ihm Samariterdienste geleistet hatte, den letzten geistlichen Zuspruch. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie V. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 575. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. militar...