Motívumok

Tételek száma: 831

A Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) Mallet-rendszerű 422. sor. hegyipálya mozdonya. Építette a Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten. Kiadja a Gőzmozdony / Hungarian State Railways locomotive, mountain railway
45165.
Anyagjel T2

A Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) Mallet-rendszerű 422. sor. hegyipálya mozdonya. Építette a "Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára" Budapesten. Kiadja a "Gőzmozdony" / Hungarian State Railways locomotive, mountain railway

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
4 db RÉGI vonat motívum képeslap: amerikai vasútállomások / 4 pre-1945 train motive postcards: railway stations in the USA
45166.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Az Arad-Csanádi Egyesült Vasutak legújabb TVc osztályú szertartályos mozdonya. Építette a Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten 1911. A Gőzmozdony kiadása / Hungarian State Railways locomotive (EK)
45167.
Anyagjel T2/3

Az "Arad-Csanádi Egyesült Vasutak" legújabb TVc osztályú szertartályos mozdonya. Építette a "Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára" Budapesten 1911. A "Gőzmozdony" kiadása / Hungarian State Railways locomotive (EK)

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
1906 Coats of arms of London. Heraldic Series (EK)
45168.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
The Maple Leaf For Ever Canada. Canadian flag, coats of arms of the provinces. B.B. London Series No. 1290. Emb. litho (EB)
45169.
Anyagjel T3

"The Maple Leaf For Ever" Canada. Canadian flag, coats of arms of the provinces. B.B. London Series No. 1290. Emb. litho (EB)

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
1701-1901 Deutschen Gruss und Handschlag zur 200 jährigen Jubelfeier des preussischen Königshauses / 200th Anniversary of the Kingdom of Prussia, coat of arms. litho (kis szakadás / small tear)
45170.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Fr. Stadt. Hamburg / coats of arms of Hamburg. Verlag v. Paul Kohl No. 7. litho (EK)
45171.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
La Hongrie / Flag of Austria-Hungary
45172.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1902 Kún Árpád fiatal hegedűművész. Budapest / Hungarian young boy wonder violinist (fl)
45173.
Anyagjel T2/3

1902 Kún Árpád fiatal hegedűművész. Budapest / Hungarian young "boy wonder" violinist (fl)

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Gesangklub Transsylvania Flotte-Bursche / Román énekesek klubja, énekkar / Romanian singers club. photo (EK)
45174.
Anyagjel T2/3

Gesangklub Transsylvania "Flotte-Bursche" / Román énekesek klubja, énekkar / Romanian singers' club. photo (EK)

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Giuseppe Verdi, a XIX. század legnépszerűbb opera szerzője, kocsmáros családban született. 1875-ben szenátor lett, megalapította az első idős zenészek számára létrehozott menhelyet (EK)
45175.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Jules Massenet (1842-1912), francia zeneszerző, operáiról ismert (Manon)
45176.
Anyagjel T1

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft