10 000 Ft
1859 Zeitung für Landwirthe. Szerk.: Joseph Janisch. II. évf. 1-46. sz. Német nyelvű folyóirat teljes évfolyama, egybekötve. Pest, 1859, Robert Boldini, VIII+496 p. Félvászon-kötésben, a borító kissé sérült, belül a lapok épek.