2 000 Ft
1898 Athenaeum VII. köt., 1898. évf. Philosophiai és államtudományi folyóirat. Szerk.: Pauer Imre. Bp., 1898., MTA, IV+616 p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.