6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1899 A Hét, politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XIX. kötet. (1899. január-június). Bp., 1899, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), (4)+432 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel, ex libris-szel.