1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
1899 Paedagogiai zsebnaptár az 1899/1900-dik tanévre. Szerk.: Orbók Mór. Tizennegyedik évi folyam. Bp., 1899., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, egy kijáró lappal, az elülső tábla belsején a papíron szakadással, az utolsó lap sarkán hiánnyal, bejegyzésekkel, melléklet nélkül, megviselt állapotban.