3 000 Ft
18
1909-1913 Kincses Kalendárium 5 évfolyama: 1909-1910-1911-1912-1913. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte pl.:A stockholmi Olimpiász, Udvari vadászatok Assziriában... stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.