1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
1943 Forrás, irodalmi és kritikai folyóirat, I. évf. 1. sz. (induló szám), 1943. január. Kiadja a Kulturális Egyesületek Szövetsége. Bp., Forrás-ny., 128 p. Benne Kállay Miklós, Szinyei Merse Jenő, Tormay Cécile, Wass Albert és mások írásaival. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és az első lap sérült.