3 800 Ft
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. köt. Ford.: Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XXVII+299; 343 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.