1 200 Ft
A szarvassá változott fiú. Magyar költők versei Bartók Béláról. Vál. és szerk. Szakolczay Lajos. A szerkesztő, Szakolczay Lajos (1941-) Széchenyi-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Kozmosz. A védőborító és a fedélrajz Kass János munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.