18974.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 800 Ft
Csokonai Vitéz Mihály: Békaegérharcz Homerus Batrachomyomachiája után. Hozzákötve: A rózsabimbóhoz... Vegyes költemények. hn., én., nyn., 108; 3-134 p. Félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, foltos lapokkal, hiányzó cÃmlapokkal.