3 800 Ft
Dóczi Lajos munkái VIII-IX. kötet: Schiller: Wallenstein I-II. kötet. Drámai költemény három részben. Ford.: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.