18905.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1936, Singer és Wolfner, 340 p.+287 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói bibliofil, álbordás, aranyozott piros egészbÅ‘r-kötésben, a borÃtó elülsÅ‘ fedlapján Rákóczi-cÃmerrel, aranyozott felsÅ‘ lapélekkel, kissé sérült gerinccel. A szerzÅ‘, Herczeg Ferenc (1863-1954) által aláÃrt, számozott (64.) példány! Hiányos: 176-193. old.