19186.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy JenÅ‘. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbÅ‘r-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, hiányzó cÃmképpel, két tábla sérült és ezek közül az egyik kijár, kissé foltos lapokkal.