1 400 Ft
Petőfi Sándor válogatott költeményei. Magyarázta: Dr. Badics Ferenc. I. rész: Lyrai költemények. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+185 p. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, helyenként kisebb foltokkal, "Tanári tiszteletpéldány" bélyegzéssel.