6 000 Ft
Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságoskönyve. (A melki apátsági könyvtár 2484. sz. kódexének facsimile kiadása). Bp., é.n., Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott műbőr-kötés, kísérőfüzettel, díszdobozban, jó állapotban.