4 000 Ft
Puskin[,Alekszandr Szergejevics]: Anyégin Eugén. Bérczy Károly fordítása. Bp.,én., Franklin, 232 p. A könyvet díszítő rajzok Vadász Endre munkái. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett felső lapélekkel, kis kopásnyomokkal. Számozott (188./600) példány.