1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Silberstein Ötvös Adolf: Dramaturgiai dolgozatok I. köt. Társadalmi arcképek - magyar esztétika. Szerelem és vallásosság. Bp., 1894., Wiener Izidor, 8+183+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel.