10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Szász Károly kisebb műfordításai I-III. kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, kevés kopással, első kötet néhány lapja foltos, Szász Károly fotója is