2 000 Ft
Vaszary Gábor: Monpti. A szerző által aláírt példány! Bp., 1934, Káldor, 320 p. Első kiadás. A szerző rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, laza fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.