6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn 1843. Erster Vierteljahrsheft. (Redigirt von Emerich Henszlmann.) Lepizig, Georg Wigand, VI+159 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon hiánnyal, ex libris-szel.