2 800 Ft
Vörösmarty lyrai költeményei I-II. köt. Rendezte s életrajzzal bevezette: Gyulai Pál. Bp., én., Méhner Vilmos. Az I. kötetben a költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerincekkel.