Kárpáti Kamil: Lépcsők a csendbe. Antológia. Szerk. és az utószót írta: - -. A szerkesztő, Kárpáti Kamil által DEDIKÁLT példány. Bp., 1996., Stádium. Kiadói papírkötés.
Harmadik évezred: Veszélyek és esélyek. DEDIKÁLT! Bp., 1998., Új Paradigma. Kiadói papírkötés, tollas bejelölésekkel és bejegyzésekkel, két laza és két kijáró lappal
Mikes Lilla: Kámán György visszatér. (Egy életmű antológiája.) A szerző, Mikes Lilla (1924-2004) Jászai Mari-díjas színésznő, előadóművésznő, érdemes művész által Dr. Lamperth Mónika (1957-) jogász, politikus, miniszter részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., Budavár Rt. Kiadói papírkötés.
1899 Paedagogiai zsebnaptár az 1899/1900-dik tanévre. Szerk.: Orbók Mór. Tizennegyedik évi folyam. Bp., 1899., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, egy kijáró lappal, az elülső tábla belsején a papíron szakadással, az utolsó lap sarkán hiánnyal, bejegyzésekkel, melléklet nélkül, megviselt állapotban.
Snée Péter: Rendhagyó életút. Luka Lászlóval beszélget. Luka László által DEDIKÁLT példány! Basel - Bp.,2005,Európai Protestáns Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
Shakespeare, William: VI. Henrik király. Ford.: Lőrinczi (Lehr) Zsigmond. Első rész. (Shakespeare Színművei 18.) H.n., é.n. (cca 1870-1890), k.n., (3) p. + 144-253 p. Papírkötésben, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.