Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

Hatvany Lajos: A vén korcsmáros és fia, a kontár. Uj modern könyvtár 8-9. szám. (Pesti Téglák Krónikája.) Bécs, 1922, Uj Modern Könyvtár. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült
19027.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

dr. Kovács János: A mentés. Bp., 1938. Vármegyék és Városok Orsz. Mentőegyesülete. Félvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
19028.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Kosáryné Réz Lola: A királyné cselédkéje. Bp., én., Palladis. Benedek Kató 5 színes rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19029.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

19030.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29

Szenczei László: A halál és tanítványa. Erdélyi Írások. Bp., 1943, Új Idők (Singer és Wolfner), 344 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19031.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Tali Ferenc Lajos: A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: - - . Bp., [1931], Centrum Kiadóvállalat Rt., 1 t. + 320 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, több lap kijár.
19032.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Komáromi János: Távoli harangszó. A SzEFHE Magyar Regényei. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (Révai-ny.), 225+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19033.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Béládi Miklós: Történelmi jelen idő. Beszélgetések a magyar irodalom legújabb fejezeteiről. A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szerk. és a bevezetést írta: Béládi Miklós. Rádiós szerk.: Kulcsár Katalin. Bp., 1981., RTV - Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
19034.

Béládi Miklós: Történelmi jelen idő. Beszélgetések a magyar irodalom legújabb fejezeteiről. A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szerk. és a bevezetést írta: Béládi Miklós. Rádiós szerk.: Kulcsár Katalin. Bp., 1981., RTV - Minerv...

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Somogyi útmutató és címtár rendőrségi zsebkönyv 1993. I. évfolyam. Bp., 1993. 524 p Aranyozott műbőr kötésben
19035.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Jules Verne: A tizenöt éves kapitány. Ford.: Passuth László. Kass János rajzaival. Bp., 1968, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
19036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kisfaludy Sándor: A kesergő szerelem; A boldog szerelem. Himfy szerelmei I-II. [Egy kötetben]. Bp., 1895, Franklin-Társulat, 176+168 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel
19037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Tony Judt: Befejezetlen múlt. A francia értelmiség 1944-1956. Ford.: Árokszállási Zoltán. Bp., 2008, XX. Század Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
19038.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft