Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

Farkas Antal: Bujdosó Péter nótás könyve. 1920-1922. A szerző által ALÁÍRT példány! Wien, 1922., Szerzői,(Kassay Arnold-ny.), 103+1 p. Kopott egészvászon-kötésben, javított kötéssel.
19087.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Fodor József: Összhang nélkül. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1938.], Athenaeum. Kiadói papírkötés.
19088.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Balla Zsófia: Vízláng. Versek. A szerző, Balla Zsófia (1949- ) erdélyi születésű költő, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés
19089.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

19090.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Erdélyi Zoltán: Margitsziget és más kisebb költői elbeszélések. Bp., 1901., Franklin. Kiadói illusztrált kopott egészvászon-kötés, foxing foltos lapokkal.
19091.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

19092.

Chak István 2 műve: Amima. Avantgarde verseskötet.; Brusztolva avagy Egy Színeház szép napjairúl. Beszélgetések.; A szerző, Chak István (1953-) által által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés és kiadó...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

19093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

19094.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Ferdinandy György 2 DEDIKÁLT műve: A szerző, Ferdinandy György (1935-) József Attila-díjas író, költő, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.   Az elveszett gyermek. Elbeszélések. Chicago, 1984., Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.;   Vadnyugati tárcatár. [Bp.],2002., Orpheusz. Kiadói papírkötés.;
19095.

Ferdinandy György 2 DEDIKÁLT műve: A szerző, Ferdinandy György (1935-) József Attila-díjas író, költő, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Az elveszett gyermek. Elbeszélések. Chicago, 1984., Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.; Vadnyugati tárca...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Bp., 1935., Vajda János Társaság. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
19096.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Silberstein Ötvös Adolf: Dramaturgiai dolgozatok I. köt. Társadalmi arcképek - magyar esztétika. Szerelem és vallásosság. Bp., 1894., Wiener Izidor, 8+183+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel.
19097.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Csete Balázs: Mesél az élet. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kispest,[1936.],Ifjú Polgárok Lapja,(Paulovits Ferenc-ny.), 162+1 p. Átkötött papírkötés, foltos, kijáró lapokkal, a címlapon szakadással.
19098.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft