Farkas Antal: Bujdosó Péter nótás könyve. 1920-1922. A szerző által ALÁÍRT példány! Wien, 1922., Szerzői,(Kassay Arnold-ny.), 103+1 p. Kopott egészvászon-kötésben, javított kötéssel.
Balla Zsófia: Vízláng. Versek. A szerző, Balla Zsófia (1949- ) erdélyi születésű költő, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés
Erdélyi Zoltán: Margitsziget és más kisebb költői elbeszélések. Bp., 1901., Franklin. Kiadói illusztrált kopott egészvászon-kötés, foxing foltos lapokkal.
Chak István 2 műve: Amima. Avantgarde verseskötet.; Brusztolva avagy Egy Színeház szép napjairúl. Beszélgetések.; A szerző, Chak István (1953-) által által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés és kiadó...
Ferdinandy György 2 DEDIKÁLT műve: A szerző, Ferdinandy György (1935-) József Attila-díjas író, költő, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Az elveszett gyermek. Elbeszélések. Chicago, 1984., Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.; Vadnyugati tárca...
Silberstein Ötvös Adolf: Dramaturgiai dolgozatok I. köt. Társadalmi arcképek - magyar esztétika. Szerelem és vallásosság. Bp., 1894., Wiener Izidor, 8+183+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel.
Csete Balázs: Mesél az élet. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kispest,[1936.],Ifjú Polgárok Lapja,(Paulovits Ferenc-ny.), 162+1 p. Átkötött papírkötés, foltos, kijáró lapokkal, a címlapon szakadással.