Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Werner-kötés.
Fekete István 3 könyve: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk., az előszót írta Nagy Domokos Imre. Würtz Ádám rajzaival illusztrált.; Kele, Vuk. Balogh Péter rajzaival illusztrált.; Lutra. Egy vidra regénye. Szecskó Péter rajzaival illusztrált. Bp., 1973-1987., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban és kiadói papírkötés, valamint kiadói kopott karto...
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 463 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel.