18508.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Emil Pirchan: Művészek műhelytitkai. Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkájáról, szerelméről és haláláról. Ford. és magya művészettörténeti adatokkal kiegészítette: Szalai Sándor. Bp.,1945,Dante. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.