18585.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Petrovics Elek - Kárpáti Aurél: Vaszary. Bp., [1941], Athenaeum, XXV+(1) p.+126 t.+(2) p. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban, a papírborító és több képtábla sérült, ragasztott.