18422.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Vegyes építészettel kapcsolatos könyvtétel, 10 kötet. Kósa Zoltán: A XX. század építészete, Frank Lloyd Wright: Testamentum, Paulhans Peters: A város az emberért, Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis, Granasztói Pál: Építészet, városépítés, társadalom, Pál Balázs: Kós Károly, Major Máté: Építészettörténet, Granasztói Pál: Ember és látvány városépítészetünkben, Timon Kálmán: Papp László, Bardon ALfréd: Spanyolországi építészet. Különféle kiadásban, változó állapotban, kopott borítókkal, közte egy sérült is.