Vegyes művészeti katalógus könyvtétel, 6 db: Székely Bertalan (Műcsarnok, 1955), Feledy Gyula (Miskolc, 1988), Láncz Sándor: Feledy Gyula (kijáró lapokkal), 1967 Collegium Hungaricum: Austellung Béla Kondor, Vilt Tibor, István Gádor, Feledy Gyula Rajzok Babits Mihály verseihez, 1957 Ernst Múzeum: 70 művész kiállítása. Kmetty János emlékkiállítása (Művészeti Malom.) Különféle kiadásban, változó áll...
3 db szobrászati katalógus: 1998 Gyönyörök kertje, A nő 1997. Magyar Szobrász Társaság, 1997 Idolok és bálványok Magyar Szobrászati Társaság Kiállítása
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp.,2002, Kossuth-Cartographia. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ruskin: Velence kövei I-II. köt. Ford.: Geőcze Sarolta. Bp.,1896-1897, MTA,(Hornyánszky V.-ny.), 4+510+2 p.+XXI t.; 4+487+1 p.+XX t. Első magyar nyelvű kiadás. A mű 3 kötetben teljes. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.