Szász János - Szigetvári János: Népi építészetünk nyomában. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp, 1981, Képzőművészeti Alap. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
Magyar Keramikusok Társasága. Vác, 1995. Színes képekkel, többek közt Ambrus Éva, Csekovszky Árpád, Fürtös György, Geszler Mária, Várdeák Ildikó műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói, kissé kopott papírkötésben.
A legjobb Szigetszentmiklósról. A Patak fesztivál katalógusa. Szigetszentmiklós 2014. Patak Képzőművészeti Egyesület. 750 pld. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Bartl József, Felugossy László, Hajdú László, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papíkötésben