Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói foltos, kissé gyűrött papír védőborítóval.
A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Bp., 1992. + A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Bp., 1996 Kiadói papírkötésben
György Péter-Turai Hedvig (szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kuno Mittelstädt: Vincent van Gogh. Húsz színes táblával és huszonkilenc fekete-fehér reprodukcióval. A művészet világa. Bp, 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2007-2008 Fotóriporter, a magyar fotós újságírók negyedévenként megjelenő folyóirata, 2007/1. és 2008/1. számok. Gazdag képanyaggal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.
2007 Fotóriporter, a magyar fotós újságírók negyedévenként megjelenő folyóirata, 2007/2-3. szám. Gazdag képanyaggal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval, 95 p.