https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 221

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói foltos, kissé gyűrött papír védőborítóval.
1
18571.

Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói foltos, kissé gyűrött papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp, 1999,Szerzői. Kiadói egészműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
18572.

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp, 1999,Szerzői. Kiadói egészműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Bp., 1992. + A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Bp., 1996 Kiadói papírkötésben
1
18573.

A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Bp., 1992. + A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Bp., 1996 Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
György Péter-Turai Hedvig (szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18574.

György Péter-Turai Hedvig (szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben
1
18575.

Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18576.

Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db képzőművészeti kiadvány: András Márkos (Márkos András, Kunsthaus Lübeck, 1992); Konkoly Gyula, Dovin, 1994; Palkó Tibor, Pihenő, 1991; Vojnich Erzsébet, 1990; Fabio Mauri 1959-1969; Kéri Ádám meghívó, 1984
1
18577.

6 db képzőművészeti kiadvány: András Márkos (Márkos András, Kunsthaus Lübeck, 1992); Konkoly Gyula, Dovin, 1994; Palkó Tibor, Pihenő, 1991; Vojnich Erzsébet, 1990; Fabio Mauri 1959-1969; Kéri Ádám meghívó, 1984

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
18578.

Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
18579.

Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kuno Mittelstädt: Vincent van Gogh. Húsz színes táblával és huszonkilenc fekete-fehér reprodukcióval. A művészet világa. Bp, 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
18580.

Kuno Mittelstädt: Vincent van Gogh. Húsz színes táblával és huszonkilenc fekete-fehér reprodukcióval. A művészet világa. Bp, 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2007-2008 Fotóriporter, a magyar fotós újságírók negyedévenként megjelenő folyóirata, 2007/1. és 2008/1. számok. Gazdag képanyaggal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.
1
18581.

2007-2008 Fotóriporter, a magyar fotós újságírók negyedévenként megjelenő folyóirata, 2007/1. és 2008/1. számok. Gazdag képanyaggal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2007 Fotóriporter, a magyar fotós újságírók negyedévenként megjelenő folyóirata, 2007/2-3. szám. Gazdag képanyaggal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval, 95 p.
1
18582.

2007 Fotóriporter, a magyar fotós újságírók negyedévenként megjelenő folyóirata, 2007/2-3. szám. Gazdag képanyaggal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval, 95 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz