Miklós Pál: A sárkány szeme. Bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban, kissé koszos borítóval.
Petrovics Elek - Kárpáti Aurél: Vaszary. Bp., [1941], Athenaeum, XXV+(1) p.+126 t.+(2) p. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban, a papírborító és több képtábla sérült, ragasztott.
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.