Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 221

Művészettörténet sorozat 5 füzete (1, 6, 7., 18.,20.) Bp., Gondolat - Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.   A 6. és 20. kötetben Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
18415.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Kassák Lajos: Számozott költemények. Összeáll.: Kassák Lajosné. A szöveget gondozta és az utószót írta: Csaplár Ferenc. - - képeivel. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötésben.
18416.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

A magyar Akt-kiállítás albuma. Összeáll.: Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., Művészet. Kiadói egészvászon kötés, kisebb szakadásokkal a borítón. 163p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal.
18417.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Imre Holl: Funde aus dem Zisterzienserkloster von Pilis. Bp., 2000. Varia Archeologica Hungarica. Kiadói papírkötésben. 230 p.
18418.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

18419.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. Bp., 1999, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18420.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Szunyoghy András: Rézmetszés. Minden, amit a rézmetszésről tudni kell. Bp., 2022, MMA Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szunyoghy András (1946- ) grafikus- és festőművész által DEDIKÁLT példány.
18421.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Vegyes építészettel kapcsolatos könyvtétel, 10 kötet.  Kósa Zoltán: A XX. század építészete, Frank Lloyd Wright: Testamentum, Paulhans Peters: A város az emberért, Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis, Granasztói Pál: Építészet, városépítés, társadalom, Pál Balázs: Kós Károly, Major Máté: Építészettörténet, Granasztói Pál: Ember és látvány városépítészetünkben, Timon Kálmán: Papp László, Bardon ALfréd: Spanyolországi építészet. Különféle kiadásban, változó állapotban, kopott borítókkal, közte egy sérült is.
18422.

Vegyes építészettel kapcsolatos könyvtétel, 10 kötet. Kósa Zoltán: A XX. század építészete, Frank Lloyd Wright: Testamentum, Paulhans Peters: A város az emberért, Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis, Granasztói Pál: Építészet, városépítés, társadalom, Pál Balázs: Kós Károly, Major Máté: Építészettörténet, Granasztói Pál: Ember és látvány városépítészetünkben, Timon Kálmán: Papp László, Bardon ...

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Czére, Andrea: L'eredtiá Esterházy. Bp., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18423.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Insignia medicorum in Hungaria. Wappen ungarischer Ärtzte. Bp., 1982. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18424.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

11 db kiállítási katalógus cca 1960-1980
18425.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Erich Hoffmann fotoalbum. Összeállította és az előszót írta: Erdélyi Lajos. Fordította: Haik Wennzel. Bp.,1999,Enciklopédia. Német és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18426.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft