cca 1990 Michael Maislinger: Bilder. A művész által DEDIKÁLT példány! Wien, Verlag Flutlicht, 10 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Ámos Imre és a 20. század. Kortárs összművészeti kiállítás. (Szerk.: Galambos Ádám) Budapest, é.n. Corvina-Luther Kiadó. 175p. Gazdag képanyaggal, CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói, kissé kopottas egészvászon kötésben.
Rippl-Rónai és Maillol. Egy művészbarátság története. Szerk.: Földi Eszter. Rippl-Rónai and Maillol. The Story of a Friendship. Kiállítási katalógus. Bp., 2014., Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Ruzicskay György: Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Gyomaendrőd, 1992, Kner Nyomda. Magyar és angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (663./1000), Ruzicskay György (1896-1993) festőművész által aláírt példány!
Régiséggyűjtők kézkönyve, 2 kötet: John Andrews: Antik bútorok; John Sandon: Antik porcelán. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.